BLOG

Yangın Merdiveni

"Yangın merdivenleri" bir nevi binaların sigortasıdır. Binalarınızda yaşanabilecek en ufak yangında itfaiyelerin yapıya hızlı ulaşımını, sizlerinde kolay tahliyesini sağlar. Dünyanın her yerinde yaygınlaşan "yangın merdivenleri", her türlü özelliğe göre fiyat değiştirmektedir. Üzerinde kullanılan boyadan işçiliğe kadar fiyatlarda oynama yapan bir çok etmen vardır. "Yangın merdiveni fiyatları" kızışan piyasa yüzünden hem çok aşağılara inmiş hem de çok yukarılara çıkmıştır. Yeni açılan firmaların fiyatları aşağı çekişi, eski firmaların inadı yüzünden yüksek kalması bunun en önemli sebebidir. Fiyatlarına aldanıp alacağınız ve taktıracağınız bir yangın merdiveni sistemi sizin yüzünüzü kara çıkartabilir. Nasıl mı? Yaśanacak bir afet veya facia da canınızı kurtaracak olan o ucuz yangın merdivenleri binadan önce yanmış veya binadan önce çökmüş olabilir. Bu tarz durumları biz trajikomik olarak değerlendiriyoruz ve malesef ağlanacak halimize gülüyoruz. Firmamız olarak sizlere mükemmel bir sigorta sunuyoruz. Bir nevi yaşam sigortası bu "yangın merdivenleri". Söylediğimiz gibi bu merdivenler sayesinde itfauyenin kolayca olayın köküne inebiliyor ve alevler yan binaları sarmadan içeriden işi halledebiliyor. Yeni yönetmeliğe göre bir çok yapıda zorunlu olan "yangın merdiveni" yanmaz, kaymaz, buz tutmaz, özel maddelerden üretildiği için itfaiye görevlileri sizi kolayca tahliye ettikten sonra yangını içeriden söndürebiliyor. İmalettiğimiz yangın merdivenlerinin imalatında, tamamiyle yönetmeliğe uygun ve kaliteli olarak tasarlanan maddeler ile yangın merdiveni, monte edileceği yapının ölçü ve modeline göre ayarlanıp üretilmekte ve daha sonra müşterimizin binasına uzman çalışanlarımız ile minte edilmektedir. Daha sonrasında yapılan bakımlar gene uzman, profesyonel kişiler tarafından yapılıp her seferinde yönetmeliğe uygunluğu test edilmektedir. Her yangın merdivenini hatasız, ve bu tarz faciaların haricinde normal bir şekilde kullanmanız ve bir facia ile karşılaşmamanız dilekleri ile sizleri yangın merdiveninizle yalnız bırakmakradırlar. Yangın ve benzeri afetler ile facialar düşündüğünüz gibi çok stresli, aşırı panik ve gergin ortamlar oluşturmaktadır. Yangın oluşturduğu dumanın ciğerinizi yakışını hissederken çevrenizdeki insanları kurtarmaya çalışmak ve bu esnada acil çağrı merkezindeki tele sekreter ile boğuşmaktasınızdır. Yaşanacak olan böyle gergin bir olaydan kurtuluş kesinlikle yapınıza taktıracağınız yangın merdiveni ile son bulacak ve hatta gelecekte size hoş bir anı olarak kalacak (!)

yangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatı –  yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarısac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - sac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatı - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıyangın tüpüyangın tüpü fiyatlarıyangın tüpü dolumu -   yangın tüpü servisi - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

sizlerinde kolay tahliyesini sağlar. "Yangın merdivenleri" bir nevi binaların sigortasıdır. Binalarınızda yaşanabilecek en ufak yangında itfaiyelerin yapıya hızlı ulaşımını