UCUZ YANGIN MERDİVENİ

UCUZ YANGIN MERDİVENİ

UCUZ YANGIN MERDİVENİ

Ucuz yangın merdiveni ihtiyaçlarınız için firmamız en uygun fiyat garantisi ile hizmetlerini sürdürmektedir. İhtiyacınız olan ‘’ucuz yangın merdiveni’’ için bizi tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede ve standartlara bağlı olarak imalatını yaptığımız ‘’yangın merdivenleri’’ sayesinde çıkabilecek olası yangınlardan minimum kayıpla çıkmış olursunuz.

Yangın merdivenleri binaların güvenliğini sağlamak adına büyük önem arz etmektedir. Bir binada yangın çıkması olası bir durumdur. Çıkan yangının sonuçları da bizlerin almış olduğu güvenlik tedbirleri ile doğru orantılı olacaktır. Yangın kapısı, yangın merdivenleri ve diğer yangın güvenlik sistemleri olmayan binalarda çıkan yangının sonuçları çok ağır olabilecektir. Bunun aksine binaların çeşitli yangın güvenlik sistemleri, standartlara uygun olarak yangın kapıları ve yangın merdivenleri ile inşa edilmesi halinde yangının sonuçları minimum düzeye indirilmiş olacaktır.

Yangın Merdiveni Fiyatları

Yangın merdiveni fiyatları standart bir seviyede değildir. Özellikle yeni yapılan inşaat projelerinde ucuz yangın merdiveni tercih eden pek çok firma mevcuttur. Yalnızca fiyatına bakarak ürün almak son derece yanlıştır. Yangın merdivenlerinde fiyatları etkileyen unsurlar arasında projenizin büyüklüğü ilk sırada gelmektedir. Projenizin büyüklüğüne göre fiyatlarda farklılıklar olabilecektir. Biz firma olarak ilk başta projenizi yerinde inceliyoruz. Sizin de taleplerinizi değerlendirerek hem TSE, hem de binaların yangına karşı korunması yönetmeliğine bağlı kalarak projelendirme çalışması yapıyoruz. Bu çerçevede kalite bakımından gereklilikleri karşılayan ve ucuz yangın merdiveni sunabilen bir firmayız.

Üretimini yaptığımız Z tipi ve dairesel yangın merdivenleri farklı projeler için ideal seçimlerdir. Çok katlı binalarda Z tipi yangın merdivenleri tercih edilmelidir. Daha küçük yapılarda ise dairesel yangın merdivenleri tercih edilebilir. Bu anlamda yangın merdiveni firmaları arasında her ihtiyacı karşılayabilen bir firma konumundayız. Her konuda bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.